Beyaz tv canlı yayın izle. BEYAZ TV Canlı izle: Kesintisiz Canlı Yayını HD izle

Beyaz TV Canlı Yayını (HD) izle

beyaz tv canlı yayın izle

Doğru, dürüst, kaliteli, tarafsız yayın anlayışı vardır. Bayanların sabahları vazgeçilmezi olan magazin programı telefon bağlantısı ile de ünlülerin önemli olayları hakkındaki görüşlerini alıyorlar. Recai Pabuçcu ile kadın sağlığı, kadın hastalıklarına dair bilgilendirmeleriyle izleyicilere önemli konularda aydınlatıyor. Hdtvler embed teknolojisini kullanarak kendi resmi sitelerinden yayın yapan tv kanallarını biraraya toplamak için kurulmuştur. Tür : Siyaset Sunucu : Ferda Yıldırım Canlı Yayın Günü ve Saati : Çarşamba 22:30 Prof. Türkiye'nin önde gelen ana haber bültenleri arasında yer alan program, Ferda Yıldırım'ın sunuculuğunda yayınlanıyor. Tüp bebek tedavileri, infertilite, kemik erimesi gibi kadınlarda sıklıkla görülen hastalıkları inceleyerek çeşitli tavsiyeler içeriyor.

Next

BEYAZ TV Canlı izle: Kesintisiz Canlı Yayını HD izle

beyaz tv canlı yayın izle

Sitemiz 5651 sayılı yasada belirtildiği üzere yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Sektör içerisinde yapılan en önemli yatırımlar, yatırıma uygun yeni alanlar konu başlıkları etrafında gerçekleşen program, bu alandaki çalışmalarıyla kendisine verilen vizyon ve misyonu üstlenmiş durumda. Tv Programları , , , , , , Derin Futbol, , , Doğukan'la Dünya Turu, , , , , , , , Hayatta Herşey Var, Kur'an-ı Kerim Cüz, Sürmanşet, Ne Var Ne Yok, Dinamit, İyi Ki Varsın, Dr. Program içerisinde sosyal medya fenomenleri arka arkaya getirilmekte ve internette en çok izlenen videolar izleyici ile buluşturulmaktadır. . Ömer ve Ayşem adında iki başrol karakteri etrafında ilerleyen bir senaryoya sahip olan dizi dikkat çekici diyalogları, senaryonun işleyişi ve oyunculuk performanslarıyla övgüyü hak ediyor. Eski dizileri yayınlamasının yanı sıra haberleri ve sabah programları ile de izleyicilerini etkilemeyi başarmıştır.

Next

Beyaz tv izle

beyaz tv canlı yayın izle

Dilerseniz dışarıda, iş yerinizde ve evinizdeki bilgisayarlardan rahatça izlemeniz mümkün. Kıyafetlerin en iyi nasıl katlanacağı, çayı en lezzetli şekilde demlemek için tavsiyeler, istenmeyen kirlerin nasıl çıkarılabileceği vb. . Hem zihinsel hem de fiziksel sağlık alanında önemli bilgilere yer veren ve izleyicilerinin sorularını cevaplandıran program, son yıllardaki en yararlı sağlık programları arasında yer alıyor. Sıkı takipçisi olan programın izleyicileri, twitter ve facebook gibi sosyal ağlardan programa katkıda bulunabiliyorlar. Tür : Sağlık Sunucu : Prof. Haftanın en önemli gelişmelerini ekranlarınıza yansıtan program, aynı zamanda uzman görüşlerine yer verilerek ayrıntılı bir şekilde aktarılıyor.

Next

Beyaz TV canlı izle > CTL HD TV

beyaz tv canlı yayın izle

Serkan Lama'nın sunduğu Ev Gezgini, her hafta farklı bir ailenin sorunlarına çözüm arayarak hayallerini gerçekleştiriyor. Tür : Sosyal Yardım Programı Sunucu ve Yorumcular :Serkan Lama Canlı Yayın Günü ve Saati : Her Pazar saat 18:00 Yeliz'in Dünyası Gündelik yaşamın akıcılığı ve karmaşıklığı içerisindeki pratik çözümleri ve önerileriyle izleyebileceğiniz en özgün, öğretici ve eğlenceli programlardan biri, Yeliz'in Dünyası! İletişim sanatının incelikleri, yatırım yapılırken dikkat edilmesi gerekenler, liderlik yönetimi gibi iş dünyasının ana iskeletini oluşturan konulara öncelik veren program, sizlere gerçek tecrübeleri örnekleriyle aktarıyor. Bu sayede kaçan birçok keyifli internet videosu ekranlara gelmektedir. İnternet ortamı her zaman geliştirildiği için artık canlı yayınları naklen seyretmeniz mümkün. Kanalın Haber Editörlüğü görevinde Bülent Çöltekin bulunmaktadır. Kesintisiz canlı yayını bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Facebook, Twitter, Vine gibi sosyal medya platformlarında yayınlanan en komik, eğlenceli video ve görselleri ekranlara taşıyan program, sosyal medya fenomenlerini televizyon ekranına çıkararak izleyicilerle buluşturuyor.

Next

Beyaz TV HD Canlı izle

beyaz tv canlı yayın izle

Türk televizyonlarının başarılı sunucusu Nur Viral tarafından sunuluyor. Her hafta farklı bir ailenin evine konuk olan ve onların problemlerini, sorunlarını ayrı ayrı dinleyerek değerlendiren program, Serkan Lama'nın başarılı sunuculuğu ile birleşiyor. O halde bu programı kaçırmayın. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Fransızca Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Programda Magazin dünyasındaki son gelişmeler tartışılarak eğlenceli bir şekilde dile getiriliyor. Program içerisinde sansasyonel hareketler yapan yorumcular reyting değerlerini artırmaktadır. Tüm bunların haricinde aktüel konular, yaşam ya da iş dünyası ve sağlık ile ilgili daha birçok farklı programlar da hafta için ve hafta sonu farklı günlerde ekranlara gelmektedir.

Next

Beyaz tv izle

beyaz tv canlı yayın izle

Sosyal medyanın en eğlenceli yönlerini, en komik video ve görsellerini ekranlarınıza taşıyan program, haftanın stresini atmak için iyi bir seçenek. Tahir Sarıkaya ile tüm gerginliklerinizi geride bırakmak ister misiniz? Tür : Eğlence Sunucular : Fatoş Kabasakal Canlı Yayın Günü ve Saati : Pazar saat 16:45 Akıllı Yatırımlar Emlak sektörüne yatırım yapmayı düşünenlerden misiniz? Tüm sorumluluklar yayını yapan kanala aittir. Tür : Siyaset Sunucu : Hüseyin Gülerce Canlı Yayın Günü ve Saati : Pazar saat 10:00 Moderatör Hafta Sonu Türkiye ve Dünya ile ilgili en önemli gelişmeler, olayların perde arkası ve uzman konuklar Moderatör Hafta Sonu farkıyla izleyicilere sunuluyor. Yeliz Güler sunuculuğunda gerçekleşen program, günlük hayatın problemlerine pratik çözümler sunuyor. İş dünyasında başarılı olmak istiyorsanız bu tüyolara kulak verin! Ev Gezgini her Pazar 18:00'da sizlerle! Bunun yanı sıra Kurtlar Vadisi dizisinin eski bölümlerini yayınlayarak bu dizi hayranlarını kanalın izleyici kitlesi yanlız bırakmıyor ve gün geçtikçe genişliyor diyebiliriz. Anadolu'nun sıcak yüzünü ekranlarınızın başına getiren Nur Viral ile Bizim Soframız izleyicilere oldukça değerli anlar yaşatıyor. .

Next