Gazeta shqiptarja. Lajmet e Fundit

Gazeta Standard Online

gazeta shqiptarja

Me qindra fluturime në vend janë anuluar, shërbimi i metrove ka pasur vonesa dhe disa zona të shkatërruara nga përmbytja e parë, po përgatiten për periudhën e dytë të motit ekstrem. Përvoja e gjatë dhe nevoja për të shkuar sa më pranë të vërtetës, janë vijat mbi të cilat do te shkruajmë. Inspektorti ka treguar per Report Tv edhe disa nga mënyrat si duhet bërë instalimi dhe më pas verifikimi i bombolave. Ajo është një gazetë e përjavshme, që del çdo të shtunë, e bazuar ne intervistat me personazhe të jetës politike, shoqërore e artistike të vendit. Sipas të afërmve, në dhomë është gjetur vetëm një pjatë me supë dhe ushqime të tjera, të cilat janë marrë për ekspertizë.

Next

Gazeta Shqiptare ne Internet

gazeta shqiptarja

Të gjitha të drejtat Gazeta Panorama. Ndalohet rreptësisht prodhimi i faqes ose i një pjese të saj pa kërkuar një leje të shkruar, nëse jo, kjo është një shkelje e të drejtave. . Ato nuk mund të kopjohen, riprodhohen, ripublikohen, modifikohen, transmetohen, ose distribuohen në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të Gazetës Express. Fatmirësisht nga shpërthimi nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Next

Sport

gazeta shqiptarja

. Gjithashtu mund te viheni ne kontakt te drejtperdrejte me mjeke specialiste te fushave te ndryshme. . Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë website ose medium tjetër, pa lejen e Gazetës, është shkelje e të drejtave autoriale dhe është e ndaluar, sipas dispozitave ligjore në fuqi. Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka folur në Komisionin e Sigurisë në Mynih. Kryeredaktor i kesaj gazete eshte Bledi Kasmi. Gazeta Sot Gazeta Sot News eshte gazeta me lajme aktuale politike nga bota dhe rajoni , gazete me informacione , opinione , intervista , thashetheme dhe larmi artikujsh te tjere.

Next

soundbub.wavhello.com

gazeta shqiptarja

Gëzhojat janë nga kallashnikovi që ai qëlloi ndaj policisë në ditën e festës kombëtare të Greqisë. Ndonjëherë sporti mund të jetë i rrezikshëm, madje edhe vdekjeprurës, nëse përfundon të jetë origjina e një lufte. Me nje perditesim dy here ne jave gazeta Celesi ju ndihmon te zgjidhni nevojat tuaja shume thjesht nga shtepia juaj. Gazeta Tirana Times ka rritur tirazhin vitet e fundit dhe kjo tregon nje interesim te te huajve per Shqiperine dhe te rejat qe ndodhin ne Shqiperi. .

Next

Gazeta Shqiptare ne Internet

gazeta shqiptarja

Numri i saj i parë është botuar në 15 korrik 1992. Ky portal informativ është një alternativë e re që rreket të krijojë nje hapësirë sa më të lirë për gazetarinë e vërtetë. Kete gazete mund ta gjeni online ne adresen www. Ne vitin 2007 gazeta Koha Jone u ble nga Aleksander Frangaj dhe qe nga ajo kohe eshte nje media qe I perket grupit te mirenjohur Tv Klan. Adresa e gazetes eshte Ish-Drejtoria e Uzines se AutoTraktoreve — Tirane.

Next

Lajmet e Fundit

gazeta shqiptarja

Gazeta KosovaPress Gazeta Kosova Press eshte nje e perditshme e pavarur e shtypit kosovar e cila ka nje numer te larte lexuesish. Banka e Shqipërisë në raportin më të fundit të Politikës Monetare tregon se investimet kanë thelluar rënien vjetore në tremujorin e tretë të 2019-ës. Duke qene se gjuha angleze eshte bere e mirenjohur ne Shqiperi duke u studjuar qe ne shkolle fillore u mendua qe kjo gazete te informonte me lajmet dhe te rejat javore qe ndodhin ne Shqiperi dhe Ballkan. Pritet të luhet ndeshja midis Honduras dhe Salvador, e vlefshme për eliminatoret e kampionatit botëror, të planifikuar në Meksikë, verën e vitit. Gjithashtu ne gazeten Express do te informoheni per shume materiale interesante nga sporti , kultura dhe moda. Shekulli eshte nder mediat me te shitura ne treg per arsyen se ka nje larmi temash ne artikujt qe zhvillon.

Next

Gazeta Si

gazeta shqiptarja

Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Online e gjeni me www. Përvoja e gjatë dhe nevoja për të shkuar sa më pranë të vërtetës, janë vijat mbi të cilat do të shkruajë lapsi yne. . Ne kete gazete do te gjeni lajmet me te fundit sociale dhe nga diaspora. Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka gjetur një komunikim tjetër të drejtpërdrejtë me të rinjtë.

Next

Sport

gazeta shqiptarja

Oda Ekonomike e Kosoves e ka shpallur gazeten Kosova Press nder faqet me te lexuara dhe te pelqyera. Materialet janë për shfrytëzimin personal tuajin dhe për qëllime jo-komerciale. I dënuari me burg përjetë Flamur Ndino Në datën 4 qershor 1995, në qytetin e Fierit, shtetasi Flamur Ndino, në bashkëpunim me shtetas të tjerë, ka rrëmbyer me qëllim trafikimi fëmijën e mitur J. Copyright 2000 - 2019 Durreslajm. Per reklama, spote publicitare dhe bannera kontaktoni me redaksine Tone me ane te postes elektronike: Adresa: Rr. . Sporti nga bota eshte gjithashtu nje rubrike e perditshme dhe shume e kerkuar ne gazeten Sporti Ekspres.

Next